Jančálek Cyril (Týnec 1891 - 1954)
U brodu, signováno a datováno vlevo dole Cyr. Jančálek 41, olej/plátno, 69 x 82 cm, poškozená malba, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |